Edumusega inspireerid järgmise generatsiooni säravaimaid tähti ning täiendad oma juhtimis-ja koolitusoskusi.

 
 
edumus_background_4.png
 
 
edumus_milleks.png
 

Programmist

Edumus on koolitusprogramm, mis pakub töötavatele spetsialistidele vaheldusrikast kogemust ning hindamatut panust Eesti noorte arengusse. Sinult ootame valmisolekut õppida ning soovi anda noortele edasi oma teadmisi ja elukogemusi. Efektiivseks õpetamiseks oleme kokku pannud koolitusprogrammi, küll aga on õpetamise meetodid õpetajatele endile vaba valik. Õpetaja ülesanne on teha selgeks oma aine ja seda võimalikult inspireerival ning motiveerival moel. Samuti on õpetaja eeskujuks oma tõekspidamiste ning käitumisega.

Edumuse programm kestab ühe õppeaasta. Aasta jooksul toimub 7 koolituspäeva, mille eesmärk on anda juhtimis-ja koolitusoskused nii koolis kui ka põhitööl edu saavutamiseks. Oma teadmisi ja oskusi klassi ees praktsiseerides ja kinnistades lood suurt väärtust ka õpilastele. Õpetades ühte klassi ühes aines teeb nädalaseks koormuseks keskmiselt 4 tundi, millest pooled on mõeldud klassitunniks ja pooled ettevalmistumiseks.

Kogu õpetamisest tekkinud tulu investeeritakse Edumuse õpetajate koolitusprogrammi, mistõttu Edumuse õpetajatele on õpetamine tasuta.

Loe rohkem Edumuse koolituse kohta siit

 
 

Pane end proovile

Kõik ei sobi õpetama, aga palju on ka neid, kes ei ole seda talenti veel endas leidnud. Anna endale ja Eesti noortele võimalus. Kandideeri ja saame koos teada, milliseid teadmisi võiks Sul olla noortele õpetada. Iga õpetaja peabki olema isemoodi, sest iga noor ja täiskasvanu on isemoodi ning kooli eesmärk ongi noori päriseluks ette valmistada. 

Kandideerimiseks Võiks olla:

  1. Positiivset ellusuhtumist

  2. Loomulikku talenti õpetamiseks (aitame välja selgitada)

  3. Kõrgharidust magistri tasemel

  4. Valmisolek anda 2 kontakttundi nädalas õpeeaasta jooksul

 
edumus_background_2.png
 

Mida kujutab Edumus spetsialistide?

Edumusega saad õpetada noortele just seda ainet, mille vastu sul endal kõige enam huvi on, ja seda nii nagu sina näed, et õpetama peaks.

Esiteks, sobitame kokku spetsialistid, koolid ja klassid, mis klapiks nii asukoha, huvide kui ka isiklikus suhtes. Kui kokkulepped õpetamise suhtes sõlmitud, alustame 22.-24. augustil koolitusega, mille raames paneme rõhku just juhtimis-ja koolitusoskuste arendamisele, sest need on kasulikud nii klassi ees kui ka sinu põhi töökohal. Koolituse kokkupanekul teeme koostööd Tallinna Ülikooliga, kuid oleme ka suhteid loomas Taani ja Hollandi kõrgkoolidega, et teile parimaid arenguvõimalusi pakkuda.

Kui põhiteadmised olemas, saab õpetamisega alustada. Üks hea Edumuse õpetaja annab 2 kontakttundi nädalas õppeaasta jooksul. Selle juurde tuleks arvestada teist sama palju tundide ettevalmistamiseks ja lisaks 4 päeva koolitust, mille samuti aasta peale ära jaotame.

Edumusega saad niisiis tuua oma ellu veidi uut tähendusrikkust ja põnevust. Õpetades arendad nii ennast kui ka inspireerid noori.

 
 

Kuidas kandideerida?

Tule jaga oma huvi ja kirge tarkvara arenduse, psühholoogia, ajaloo, füüsika või mõne muu aine vastu ning arenda seeläbi ka enda oskusi. Esimesed Edumuse koolitused algavad juba augustis.

 
edumus_background_5.png