Meie oleme Edumus

Edumuse jaoks on kõige olulisemad kolm osapoolt, õpilased, õpetajad ja kool, ning nende omavahelised suhted. Edumuse eesmärk on luua keskkond, kus kõik tunneks end mugavalt ja saaks oma potentsiaali maksimaalselt realiseerida.

Me oleme kõik üks tiim nii õpilaste kui ka õpetajatega, sest me seisame ühe eesmärgi - Eesti noorte hariduse rikastamise - eest. Selleks peame tegema pidevat koostööd ning teadvustama, et meil kõigil on, mida õppida. Vaid koos töötades saame hariduse muuta vaheldus-ja tähendusrikkamaks nii õpilastele kui ka õpetajatele.

 
 
 
Asset 17@4x-8.png

maria@edumus.org

+372 5345 8805

Maria
Rahamägi

"Edumuse idee on inspireeritud osalt minu aastastepikkusest vabatahtliku töö kogemusest Junior Achievementi õpilasfirmaprogrammi vilistlasorganisatsioonis JA Alumni Estonia. Olles koolitanud sadu õpilasi ettevõtluse vallas õppisin ka ise kui tänuväärne on õpetamise töö. 2018. aasta kevadel idee luua programm, mis aitab töötavaid spetialiste kooli ühele klassile ühte ainet õpetama viia. Nii saame inspireerida mitte ainult noori ettevõtlusege tegelema, vaid näidata neile ka kui põnev ja oluline on füüsika, ajalugu või programeerimine või teised koolis õpetatavad ained ”

 
 
 
Asset 14@4x-8.png

kristjan@edumus.org

+372 517 5956

Kristjan
Lepp

Kristjan on Noored Kooli vilistlane ning reaalainete õpetaja Kiviõli I Keskkoolis. Tema kireks on õppeprotsesside mõistmine ning võimalikult arendavate õpikeskkondade loomine. Edumuses paneb Kristjan kokku õpetajakoolitust, mis annaks teadmisi õppimisest ja pedagoogikast, kui ka loob keskkonda, kus kõik Edumuse õpetajad saaks kogeda, milline tuleviku haridussüsteem võiks olla.

 
 

Kas tunned, et tahaksid Edumuse töös kaasa aidata?

otsime nii võimalusi koostööks kui ka ägedaid inimesi, kes oleks valmis edumusse oma tööga panustama.

jaga oma mõtteid:

hello@edumus.org